Az elmúlt 5 év díjai, jelölései, és minden, amire büszkék vagyunk.
2024
A XI. Kaposvári ASSITEJ Nemzetközi Gyermek- és Ifjúsági Színházi Biennálén, az ifjúsági színházi előadásban nyújtott alakításért Keleti István-díjat kapott Lipták Ildikó (Felejthetetlen című előadás)
A hallgatói zsűri különdíja: a legjobb újgenerációs előadásként a színészek kivételes alakításáért a Kerekasztal Színházi Nevelési Központ Felejthetetlen című előadása kapta.
2023
Nagyszerű hírként ér minket, hogy fölkerültünk az Edison 100 listájára. Ez egy igazán motiváló közösség, szeretünk ide tartozni. Majd az éves díjátadón ismét kiosztották a leginnovatívabb, gyerekeknek szóló kezdeményezések díjait, melyek közül a Kreatív díjat mi vehettük át.
2020-2022
Nagy örömünkre a 2022-es Mezei Éva-díjat kollégánk, Lipták Ildikó vehette át decemberben.
A 2022-es Színikritikus-díj átadóján a Káva Kulturális Műhellyel közösen átvehettük a Jövő-díjat.
Az eSzínház Fesztiválon Törless iskolaévei című előadásunk filmes adaptációja közönségdíjat kapott.
A 2020-as és 2022-es Kaposvári Gyermek- és Ifjúsági Színházi Biennáléra meghívást kapott előadásunk: Sehol.
A csomag című előadásunk meghívást kapott a 2019-es debreceni Deszka Fesztiválra.
2018
2018-as Színikritikus-díj egyéni jelöléseink: Pusztai messiások a legjobb gyermek- és ifjúsági előadás kategóriában (Rádai Andrea), különdíj a Káva és a Kerekasztal negyed évszázados munkájáért (Herczog Noémi).
Az óriás ölelése című előadásunk meghívást kapott a Bethlehem International Performing Arts Festival 2018-ra, Palesztínába.
A 2018-as Kaposvári Gyermek- és Ifjúsági Színházi Biennáléra meghívást kapott előadásunk: Nem állunk meg.
A szigetlakó című előadásunk meghívást kapott a 2018-as debreceni Deszka Fesztiválra.
2017
2017-ben a Gyermek- és Ifjúsági Színházi Szemlén a legjobbak közé jutott Csend című előadásunk. Ugyanitt Az óriás ölelése elnyerte az Ifjúságpolitikáért és Esélyteremtésért Felelős Államtitkárság nívódíját.
2017-es Színikritikus-díj egyéni jelöléseink: A fehér király a legjobb független előadás és a legjobb gyermek- és ifjúsági előadás kategóriában (Herczog Noémi).
Kortárs ifjúsági színházi antológiában jelent meg Kárpáti István és Hajós Zsuzsa alkotása, a Szélben szállók.
2016
A 2016-os Kaposvári Gyermek- és Ifjúsági Színházi Biennáléra meghívást kapott 2 előadásunk is: A széttört tál és a Szélben szállók.
2016-es Színikritikus-díj egyéni jelöléseink: Kéksziget és Az óriás ölelése a legjobb gyermek- és ifjúsági előadás kategóriában (Csáki Judit; Jászay Tamás).
2015
2015-ben a Gyermek- és Ifjúsági Színházi Szemlén a legjobbak közé jutott Tükörváros című előadásunk.
2015-ös Színikritikus-díj egyéni jelöléseink: különdíj a Káva és a Kerekasztal részére a hazai színházi nevelés meghonosításáért, vitakultúránk fejlesztéséért, vidéki útjaikért (Herczog Noémi)
2014
A színházi nevelési, sőt, az ifjúsági színházi műfaj történetében először történt meg, hogy a POSzT versenyprogramjába színházi nevelési előadást hívtak meg. 2014-ben a legnagyobb magyar színházi találkozó versenyprogramjának 13 előadása közé beválogatták A hosszabbik út című, a Szputnyik Hajózási Társasággal közös előadásunkat, és ott nagy közönségsikere mellett a színészzsűri a legjobb női alakítás díját Hay Annának ítélte.
A 2014-es Kaposvári Gyermek- és Ifjúsági Színházi Biennálén A hosszabbik út című előadásunkért elnyertük azóta is kedvenc díjunkat: NEXT GENERATION-díj, melyet a Színház- és Filmművészeti Egyetem és a Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem jelenlévő dramaturg-, színész- és rendező szakos hallgatói ítéltek meg a Biennálé legjobb előadásának. Ugyanitt Hay Anna elnyerte a legjobb női alakítás díját.
A 2014-es Tantermi Színházi Szemlén három díjazott előadásban is érdekeltek voltunk: A hosszabbik út HHH-s fiatalok számára szervezett projektje, a Mezsgye létrehozása és Győr-környéki játszása és a közreműködésünkkel megvalósuló Varjak nevelő-, gyermek- és családotthonokban történő játszása is a lehető legnagyobb támogatásban részesült.
Az év legjobb ifjúsági előadásának választották A hosszabbik út című, a Szputnyik Hajózási Társasággal közös előadásunkat a Gyermek- és Ifjúsági Színházi Szemlén. Ezt a címet színházi nevelési előadás még sohasem kapta meg. Ugyanitt A hosszabbik út megkapta az ASSITEJ (Nemzetközi Gyermekszínházi Szövetség) Üveghegy-díját, mely a gyermek- és ifjúsági színházi előadásoknak járó legnagyobb kitüntetés, és a Nemzetgazdasági Minisztérium fődíját. Ezeket a díjakat ekkor adták először színházi nevelési előadásnak.
2013
2013-as Színikritikus-díj egyéni jelöléseink: különdíj a Kerekasztal Vitaszínháznak (Proics Lilla), A hosszabbik út a legjobb gyermek- és ifjúsági színházi előadás kategóriában (Sándor L. István és Szűcs Mónika)