Képgaléria az előadásról

megtorlas_01

megtorlas_01

megtorlas_02

megtorlas_02

megtorlas_03

megtorlas_03

megtorlas_04

megtorlas_04

A megtorlás napja – EN

Age groups: 9. évf - Felnőtt
Show duration: 110 perc

Date of next show?

  • 2022. February 15. Tuesday - 10:00 Hour, külső, tantermi
  • 2022. February 15. Tuesday - 13:00 Hour, külső, tantermi
  • 2022. February 16. Wednesday - 10:00 Hour, külső, tantermi
  • 2022. February 16. Wednesday - 13:00 Hour, külső, tantermi
  • 2022. February 17. Thursday - 10:00 Hour, külső, tantermi
  • 2022. February 17. Thursday - 13:00 Hour, külső, tantermi
  • 2022. February 18. Friday - 10:00 Hour, külső, tantermi
  • 2022. February 21. Monday - 10:00 Hour, külső, tantermi
  • 2022. February 21. Monday - 13:00 Hour, külső, tantermi
  • 2022. April 01. Friday - 10:00 Hour, Marcali
  • 2022. April 01. Friday - 13:00 Hour, Marcali
  • 2022. April 06. Wednesday - 10:00 Hour, Zalaegerszeg
  • 2022. April 06. Wednesday - 13:00 Hour, Zalaegerszeg
  • 2022. May 12. Thursday - 10:00 Hour, Dombóvár
  • 2022. May 12. Thursday - 13:00 Hour, Dombóvár
  • 2022. May 13. Friday - 10:00 Hour, Százhalombatta
  • 2022. May 23. Monday - 13:00 Hour, Százhalombatta
  • 2022. May 20. Friday - 10:00 Hour, Csillagösvény Waldorf Iskola
  • 2022. May 20. Friday - 13:00 Hour, Csillagösvény Waldorf Iskola

Register for a show

Participants

Kovács Domokos
Kurta Niké
Csémy Balázs

Made by

Konzulens: Hajós Zsuzsa
Látványtervező: Mihály-Geresdi Zsófi

Írta és rendezte: Varsányi Péter

Critics